Manuály > Učebna > Nastavení

Poslat e-mail

Přijímat e-mailová oznámení - zda chce žák přijímat oznámení z Učebny. Pokud žák tuto možnost vypne, nebude aplikace Učebna posílat do jeho Gmailové schránky žádná oznámení. Vypnutí ale spíše nedoporučujeme, protože pak si žák musí veškeré aktivity probíhající v kurzech hlídat sám (nové úkoly, nový materiál, soukromé komentáře a individuální zprávy od vyučujícího, hodnocení, atd.)

Praktické řešení spočívá ve vytvoření automatických filtrů v Gmailu, které oznámení z Učebny přehledně rozdělí (viz. jiná část manuálu)